Hakkımızda

Gökova, Akyaka da yer alan Halil’in Yeri Balık Restaurantı seçkin ve çok çeşitli menüleriyle konuklarına balık ziyafeti vermektedir. Halil’in Yeri Balık Restaurant Akyaka’da ki balık restaurantları arasında en eski mekan olup kalitesinden ödün vermeden, 50 yıldır aynı adresinde müşterilerine hizmet vermektedir. Halil’in Yeri Restaurant sadece en iyi balık yiyebileceğiniz yer değil, özel konuklarınızı davet edebileceğiniz, iş toplantılarınızı düzenleyebileceğiniz bir balık restaurantı olma özelliğini de taşımaktadır.

Halil’in Yeri Restaurant azmak nehri kenarında kışlık salonunda 70 kişiyi ve yaz aylarında harika manzarası ile bahçesiyle birlikte 150 kişiye hizmet verebilmektedir.Yılların bilgi birikim ve tecrübesiyle donanmış güleryüzlü, profesyonel ekibiyle sizlere hizmet vermenin gururu içerisindeyiz.

halilinyeri2
[/vc_row]

Profesyonel Ekibimiz

Damak Çatlatan Lezzetler Sunuyor..

halilinyeri copy

Keyifli Anların Lezzetle Bulustugu Ortam

Halilin Yeri A la Carte mönüsü, deniz mahsulleri ağırlıkta geleneksel balık mutfağından seçme çeşitleri, özel olarak hazırlanmış soğuk-sıcak mezeleri ve tatlıları ile damak zevkinize hitap ediyor.

Muhtesem Azmak Esliginde..

Sevdiklerinizle birlikte günün yorgunluğunu atıp sağlıklı ve seçme lezzetleri Azmak manzarası eşliğinde tadarken muhabbetiniz daha bir keyifli olacaktır.
İçinizi ısıtan şömine alevi ve yaşadığınızı hissettiren canlı dekoruyla en leziz tatlar ve sıcak muhabbetleriniz için sizleri bekliyor.

Tadını Birlikte Çıkarın

Aile, arkadaş ve grup buluşmalarınızın, özel günlerinizin değerini bilen Halil’in Yeri Restaurant sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için hazır.